vasar_16-419m3
Vasario 16-osios eitynės Kaune
2011-02-20
PDF Spausdinti El. paštas

 

Šiemet, kaip ir pernai, Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga Kaune paminėjo Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Eisenos dalyviai rinkosi Ramybės parke, susirikiavo į didelę koloną, kurioje plazdėjo trispalvės ir patraukė Laisvės alėjos link.

 

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Su dainomis ir šūkiais, judanti jaunų žmonių grupė išties atrodė didingai. Pavieniai asmenys sustodavo pažiūrėti į mus, kai kurie prisijungė prie mūsų. Pasiekus istorinės Kauno Prezidentūros kiemelį tylos minute buvo pagerbtas vasario 16-osios rytą mus palikęs lietuvių tautos dainius - Justinas Marcinkevičius, sugiedota Tautiška giesmė, pasakytos sveikinimo kalbos.

 

 

Pasveikinti jaunimo su gražia švente atvyko LTJS pirmininkas Julius Panka, Kauno miesto vicemeras bei partijos „Jaunoji Lietuva" pirmininkas Stanislovas Buškevičius, LTC pirmininkas Ričardas Čekutis, kuris ragino prisiminti partizanus sakydamas, kad kiekvienas iš jų yra čia, kartu su mumis.

 

Gražią šventę vainikavo antrą kartą rengtas koncertas „Iš kartos į kartą", kuriame šį kartą dalyvavo post-folk grupė „Liberte", folk-rock grupė „Aistvara", Sąjūdžio laikus menanti „Katedra" bei patriotinio metalo grupė „Diktatūra".

 

Šių metų šventė nei kiek nenusileido praėjusių metų, todėl galime drąsiai teigti, kad patriotiško jaunimo vis daugėja ir tauta bunda! Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjungos vardu tariame ačiū visiems prisidėjusiems prie to, kad šventė įvyktų.

 

Iki susitikimo kovo 11 sostinėje Vilniuje bei kitais metais Kaune!

 

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga

http://www.tautosjaunimas.lt/

Share

Komentarai

0
Pikc, 2011-02-21 00:46
Puiki šventė ir puikiai paminėta. Kitas etapas - Vilnius.
0
Idėjinis, 2011-02-20 20:31
Puiki šventė.
Follow us on Twitter


ISSN 2029-7866  | © 2011 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos


Tautos balsas - žinios Lietuvai. Patriotinis interneto portalas. Lietuviai - Lietuvai!
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis