S-Gorodeckis
Sakalas Gorodeckis - Ar galime valdyti savo valstybę?
2016-09-23
PDF Spausdinti El. paštas

Esu įmonių vadybos ir personalo konsultantas, aktyviai dalyvauju bendruomenių veikloje. Kasdien tenka bendrauti su įvairiais Lietuvos bei Vilniaus žmonėmis bei įvairiausių įmonių vadovais. Arčiau gyvenantys ir pažįstantys Užupyje ir Senamiestyje patys pas mane randa kelią su savo rūpesčiais ir problemomis.

Bent kartą į savaitę tenka skirti laiko laisvanoriškai padedant kaimynams, tvarkantis su mūsų netobulos valstybės reikalais. Šiame straipsnyje stengsiuosi atsakyti, kaip spręsime Lietuvos problemas, o ne žadėsime, ko negalėsime.

Sakalas Gorodeckis - Tautininkų kandidatas 2-oje Senamiesčio apygardoje, Vilniaus Senamiesčio gyventojas, užupietis.


„Darbo santykius reikia liberalizuoti .. „ – sako dažnas klientas, įmonių vadovas. „Negaliu rasti darbo už padorų atlyginimų ...“ – skundžiasi sutiktas jaunimas.

 

Sumažinsime ir diferencijuosime darbo santykių administracinę naštą smulkiam ir vidutiniam verslui, atpalaiduodami jį nuo nereikalingų popierių pildymo, reikalaujamų visose įmonėse nepriklausomai nuo jo dydžio ir apyvartų.

 

Stiprinsime darbuotojų socialinę apsaugą, išsaugodami galiojančio darbo kodekso nuostatas šioje srityje.

 

Stengsimės, sudaryti verslui sąlygas, kad kuo daugiau darbuotojų laiko būtų skiriama pridėtines vertės kūrimui, o ne bevertei biurokratijai, taip sudarydami galimybes atlygio kėlimui.

 

„NT vystytojai su savo planais nesiskaito su gyventojais, o valstybės institucijos ir jų tarnautojai nuolaidžiauja ir pataikauja, neatsižvelgdami į mūsų teisėtus interesus“ – jau ne pirmą dešimtmetį gyvai girdimi tie patys nusiskundimai iš nuviltų tokiomis situacijomis Užupio, Senamiesčio, Žvėryno ar Šnipiškių gyventojų, prarandančių savo turto vertę bei ramybę kaimynystėje.

 

Siūlysime tautininkų paruoštą valstybės tarnautojų asmeninės atsakomybės įstatymą, kuri neleis konkretiems prisidirbusiems asmenims pasislėpti po bendra valstybės institucijų skraiste. Reikalausime ilginti valdininkų veiksmų senaties terminą, trumpinsime pažeidimų išaiškinimų trukmę, griežtinsime bausmes kaltiesiems, uždarant galimybes pasinaudoti įvairiomis vilkinimo landomis.

 

Inicijuosime parengtą ypatingojo prokuroro įstatymą, įprastą daugelyje efektyvių teisėsaugą turinčių valstybių, kuriuo iš tikrųjų būtų įgyvendinta prokuratūros, kaip nepriklausomos įstatymų prižiūrėtojos institucijos, funkcija.

 

Teiksime paruoštus siūlymus, kaip Lietuvos valstybėje sugrąžinti tikrą savivaldą, rinkti seniūnus bei seniūnaičius tiesioginiuose gyventojų rinkimuose, taip baigiant partijų parodijas ir naikinant vis didėjantį atotrūkį tarp valdžios ir piliečių.

 

.

Share
Follow us on Twitter


ISSN 2029-7866  | © 2011 Lietuvių Tautinis Centras | Visos teisės saugomos


Tautos balsas - žinios Lietuvai. Patriotinis interneto portalas. Lietuviai - Lietuvai!
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis